čtvrtek 24. srpna 2017

Windows aplikace (nejen) pro školství - 34. díl

Autodesk SketchBook

Odkaz ke stažení

Firmu Autodesk asi není potřeba nijak extra představovat, ale její produkt SketchBook za představení jistě stojí. Je to aplikace, která je téměř nutností pro všechny umělce, kreativní profesionály ale i pro začátečníky, kteří teprve s kreslením začínají. K dispozici máte více jak 140 štětců, podporu vrstev, neomezenou funkci zpět a velikost plátna až 10000x10000 pixelů. A to už je pořádný prostor pro Vaše výtvory.


Sketchable

Odkaz ke stažení

Jedna z prvních aplikací, která pro svou práci podporuje i Surface Dial, známé to kolečko pro ovládání počítače a aplikací. Díky čistému designu aplikace tak máte co největší prostor pro vaši kreativitu s podporou všech běžných funkcí, které byste od takové aplikace čekali.


Spirality

Odkaz ke stažení

Chtěli jste někdy nakreslit něco skvělého, ba přímo umělecké dílo, ale nemáte na to vlohy? Nevadí, Spirality Vám ukáže, že umělcem může být opravdu každý. Je to kombinace skvělé zábavy, oddechu a překvapivých výsledků.


Aphalina Designer

Odkaz ke stažení

Nástrojů a aplikací pro vektorovou grafiku není nikdy dost a tak stojí Aphalina Designer určitě za vyzkoušení. Nabízí podporu exportu do XAML a SVG, podporuje zadávání vstupů z pera, klávesnice, dotyku i myši, je velice snadný na použití a bonusem je mnoho předpřipravených chytrých tvarů, které jsou ihned k dispozici pro Vaše použití.


Žádné komentáře:

Okomentovat