neděle 4. října 2015

Windows aplikace nejen pro školství - 19. díl

Windows aplikace (nejen) pro školství – 19. díl

Essential Anatomy 3

První může být jen jeden. Tak přesně tak se dá charakterizovat pozice této aplikace mezi těmi, které se ve Windows Store týkají anatomie lidského těla. Prohlédněte si kompletní model lidského těla ve 3D zobrazení, ve kterém najdete více jak 4000 anatomických struktur od svalstva, nervové soustavy, žíly, tepny, dýchací soustavy a dalších. Pro zajímavá zobrazení si můžete vytvářet záložky, vyhledávat potřebné informace či zkoušet své znalosti ve vestavěných kvízech a testech.


Cena: 275 Kč, zkušební verze zdarma


2Day

Uživatelé Windows Phone tuto aplikaci zcela jistě znají. A protože plno úkolů mají v dnešní době i učitelé a studenti, je tu právě tato aplikace, která jim může s organizací úkolů pomoci. Ať již chcete snadnou správu nebo pokročilé GTD funkce, je 2Day to pravé.Odkaz: https://www.microsoft.com/store/apps/9wzdncrdkr7h
Cena: 109 Kč, zkušební verze zdarma

Duolingo

Fenomén poslední doby ve výuce cizích jazyků má název Duolingo. Jedna z nejlepších aplikací z celého Windows Store se může pyšnit hodnocením 4,9 bodů, což nevyžaduje žádný další komentář. Prostě ji vyzkoušejte a přidejte se k desítkám milionů dalších uživatelů z celého světa. A co víc, je kompletně zdarma a bez reklam, což ji činí ideálním nástrojem pro využití ve školství.

 Cena: Zdarma

Tour the Universe

Asi to ještě chvíli potrvá, než se budeme moci osobně vydat na toulky po vesmíru. A tak alespoň zkuste tuto aplikaci, která vám o planetách prozradí o dost více, než běžné učebnice. Získáte podrobné informace, detailní fotografie a především zajímavé videa a animace o jednotlivých událostech vztahujících se k dané planetě.

 


Cena: Zdarma


Žádné komentáře:

Okomentovat