úterý 12. prosince 2017

Windows aplikace (nejen) pro školství - 35. díl

Live Home 3D

Odkaz ke stažení

Domov je takový, jaký si jej uděláme. A v dnešní době, jsou možnosti návrhů domova opravdu nepřeberné. Jednou z těch nejčastějších je návrh za pomoci počítače a samozřejmě ve 3D. K tomu se hodí skvělá třeba právě tato aplikace, ve které najdete stovky jednotlivých prvků vašeho domova - od rostlin a nábytku, přes krby až po mnoho druhů materiálů, ze kterého mohou být jednotlivé prvky vytvořeny. Navíc je možné si naimportovat i 3D modely vlastní, třeba ty vytvořené v Malování 3D. Samozřejmostí je také kompletní půdorys, takže se na Váš nový domov můžete podívat opravdu ze všech úhlů.Music Maker Jam

Odkaz ke stažení

Nejlepší dárek je prý ten ručně vyrobený. A když bude navíc originální, máte o úspěch postaráno. Vlastnoručně namixovaná hudba je tedy ideálním kandidátem. Nemusíte mít žádné zkušenosti ani profesionální hudebník a přesto můžete vytvářet hudbu, která profesionálně zní. Stačí Vám k tomu Music Maker Jam a trochu času. Už jste slyšeli Vaši oblíbenou skladbu v hip hopové verzi?


Microsoft Jigsaw

Odkaz ke stažení

Každý z nás relaxuje jinak, někdo si kreslí, někdo si jde zaběhat, někdo skládat puzzle. Čím větší a složitější, tím lepší, ale také tím více zabírá místa. Řešením může být skládání elektronického puzzle, které se na obrazovku vejde vždy a je jedno, zda sedíte před velkou obrazovkou nebo s tabletem v ruce. Jaký je Váš největší rekord?


Polarr

Odkaz ke stažení

Každý z nás už asi někdy něco vyfotil. Někteří z nás ale potřebují i fotky upravovat a jedním z nástrojů, který pro to můžete využít, je třeba tento. Podporuje detekci tváří, jejich pokročilé úpravy, klonovací štětec, hromadné exportování, podpora RAW či tvorbu a sdílení vlastních filtrů. Ovládání je přizpůsobeno jak pro klávesnici a myš, tak i pro dotyk nebo pero. 


Žádné komentáře:

Okomentovat